بنويسم يا ننويسم ؟؟؟؟

می گویند که دامنه پرشین بلاگ را عده ای به اصطلاح عرب هک کردند و ... قرار است تا پسش بگیرند دامنه به جای دات کام باشد دات آی آر... ما هم دات آی آر را قبول کردیم.

با اینکه این وبلاگ را دوست داشتم و قصد بهتر نوشتن در آن داشتم ولی دیگر احساس خوبی نسبت به سایتی که اینقدر راحت هک می شود ندارم و تصمیم گرفتم که دیگر در اینجا ننویسم (البته شاید تا اطلاع ثانوی).

سایتی که ادعا می کند که به ۸۰۰ هزار وبلاگ سرویس می دهد نباید اینقدر ضعیف باشد که گروهی جرات هک و سرقت دامنه آن را به خود بدهند. بنابراین تا بعد و تا یادداشت بعدی که آدرس بلاگ جدیدم را در سرویسی دیگر اعلام کنم...

/ 3 نظر / 6 بازدید
فضای رويداد-آش پوراسماعيل

خانم نصيری حداقل از شما بعيده که اين قضيه هک شدن چنين سايتی رو به اين راحتی باور کنين. همه ما دچار شوک شديم و حتی اشتياق سابق بای سر زدن به وبلاگ رو هم نداريم. اما قضيه اصلا ربطی به عراق و اجنبی نداره. باور کنين و محکم باشين http://www.persianpetition.com/sign.aspx?id=58170f93-2ced-49bc-9173-1e3f5690c08b

خودم

اين رو من هم شنيدم که هک نشده ولی قضيه اينه که ديگه من کلا حوصله ندارم و به دلایلی خیلی خسته ام.... هيچ قومی هم به باهوشی ايرانی ها نيست تا از این کارا بکنه و دامنه بدزذه و اصلا بحث عراق هم اين وسط يک مزاح ايرونيه شما قوی باشيد و ادامه دهيد.

خودم

http://www.persianpetition.com/signs.aspx?id=58170f93-2ced-49bc-9173-1e3f5690c08b&signid=135