تغيير وضعيت

world.JPG

بعد از مدتی وقفه که یه قدریش به خاطر زمستون و تعطیلات نابهنگام زمستونی و همینطور مشغله های جورواجور بنده بود! یه تصمیم مهم گرفت ( نه از همونایی که کبری خانم گرفتا٬مال من مهمتره!...)

... اینکه بیشتر به نیازهای بچه های خوب معماری توجه کنم و حداقلٍ حداقلش یه پست راجع به کانسپت و همینطور  معماری زنانه یا به زعم بعضی ها فمنیستی بذارم٬ البته این که کی این کارو بکنم٬ به شرایط زندگی من مربوط میشه٬ خوشبختانه یا متاسفانه! 

اما یه سری موانع برای گذاشتن پستهای تخصصی برای من وجود داره٬ اونم اینکه خیلی از مقاله هام رو چاپ نکردم و متاسفانه عده ای از دوستان اقدام به کپی پیست کرده و حق مولف زیر سوال میره! بنابراین از همه بچه هایی که به امید دیدن مطالب تخصصی اینجا آمدند و چنین چیزی ندیدند٬ صمیمانه طلب بخشش می کنم.

حالا از کسانی که پست خاصی مد نظرشونه و فکر می کنند که من می تونم کمکی بهشون بکنم٬ خواهش می کنم موضوع موردنظرشون رو در کامنتها قرار بدن تا من از نظرات دوستان محققم مطلع بشم و اگر تونستم و وقت کردم٬ کار کوچکی براشون انجام بدم.

منتظرم

/ 5 نظر / 13 بازدید
ليلا

شما هر پستی بذارين٬ من قبول دارم خانوووم

مهوش

يه پست خوب خوب خوب بذارين خانم دکتر

فضای رویداد

دوست عزیز لطفا با نظرات سازنده خود، میزبان بعدی ضیافت معماری را همراهی کنید و در صورت امکان با دعوت از تمام دوستان خود، آنها را به مشارکت هرچه بیشتر در ضیافت معماری چهارم ترغیب نمایید. با امید به گسترش هرچه بیشتر دامنه ضیافت های معماری.

سمانه

مرسی بازم برامون کانسپت بذار لطفن

سما

ما کانسپت دوست داریم! چون بهش نياز داريم