دلم برای یه چیزایی تنگ شده!

یادمه وقتی بچه بودم همیشه تو باغچه حیاطمون خونه می ساختم، با سنگ و گل و چوب، گاهی یه شهر درست می کردم با خونه های زیرزمینی و تونلهایی که تو شون بود، گاهی هم یه روستا با خونه هایی کوچک و با چوبها و شاخه گلای کوچولویی که مثلا درختاشون بود، سرگرمی مورد علاقم لوگوی ساختمون سازی بود و بس! فقط فکر این بودم که چه جوری خونه درست کنم!

 

....

/ 7 نظر / 4 بازدید
دوستت

اینو بدون که تو خود خود خود معجزه هستی... با آرزوی بهترینها

ر.نوری

سلام هیچ دوست نداشتم که تو یک سایت معماری چیزی از معماری بخونم، چه خوبه که یه جور دیگه از معماری نوشتین خیلی تبریک میگم. دل من هم تنگ بعضی چیزهاست

ر.نوری

هان یک چیز دیگر من هم وبلاگکی دارم اگر خواستید سری بزنید البته هنوز در حد جنین است http://roozbehnoori.persianblog.ir

داریا

سلام به نطر من شما یک مدتی فروید بخونید بهتر از یونگ بدرد مشغله هاتون میخوره. اگه علاقه مند بودین در این مورد بحث میکنیم.

نگار نصیری

داریای عزیز، من الان دارم کتابهای یونگ رو مطالعه می کنم و از تفکرش خوشم میاد. نقطه مشترک یونگ و فروید در اینه که هر دو ریشه اسطوره ها رو در اعماق ذهن انسان و بخصوص در ضمیر ناخوداگاه می دونند. یونگ به اندیشه دینی بیشتر اعتقاد داشته که با محتوای کار من بیشتر مطابقت میکنه. فروید هم خوبه و می خواستم مقاله ضمیر ناخواگاهش رو بخونم که فعلا فرصت نکردم. حالا اگه دوست داشتین و فکر می کنین که اندیشه های فروید هم به درد دغدغه های من می خوره، بفرمایین خوشحال میشم.

دوستت

یونگ یا فروید هر کدوم که خودت می خوای، تو فقط بخوان! تو فقط بگو[قلب]

چاوشانی

به تعداد انسان های روی زمین به توان n راه هست برای رسیدن به یک ایده، فرم و طرح. با افتخار از شما دوست عزیز دعوت می شود که از "نمایشگاه مجازی فرم های معماری" بازدید نموده و با اظهار نظر ارزنده خود بنده رو از اشکالات و ضعف های این روند (هم از لحاظ جزییات کارها و هم از نظر کلیت این حرکت) آگاه نمایید. www.modeling.blogfa.com