يک خبر جهت مزيد اطلاع خواهر گرانقدرم.

تهران، خبرگزاري جمهوري اسلامي ‪۸۶/۰۱/۱۴‬

داخلي. علمي. كنگره. جراحان. گوش
دهمين كنگره بين‌المللي انجمن جراحان گوش، گلو، بيني و سر و گردن ايران با حضور بزرگترين جراحان ايراني و بين‌المللي ‪ ۲۲‬تا ‪ ۲۵‬آبان ماه امسال در بيمارستان ميلاد تهران برگزار مي‌شود.

دبير اين همايش و متخصص گوش، گلو، بيني با بيان اين مطلب گفت:
جديدترين دستاوردها در زمينه سرطان و تومورهاي سر و گردن در اين همايش مورد بحث و هم انديشي متخصصان داخل و خارج كشور قرار مي‌گيرد.

به گزارش روز سه‌شنبه انجمن علمي جراحان گوش، گلو، بيني و سر و گردن ايران، دكتر "علي‌اصغر شيرازي" افزود: جراحي فك و صورت، جراحي سر و گردن، جراحي پلاستيك صورت و راينولوژي، جراحي قاعده جمجمه، جراحي گوش و اتولوژي از عمده مباحث اين كنگره محسوب مي‌شود.

شيرازي، جراحي زنده، سخنراني استادان داخل و خارج كشور، معرفي مقالات و سخنراني به همراه ‪ ،DVD‬كارگاه‌هاي جراحي آناتومي را از برنامه‌هاي اين كنگره ذكر كرد.

وي يادآور شد: در اين كنگره متخصصان گوش، حلق و بيني، پزشكان عمومي، جراحان مغز و اعصاب، جراحان پلاستيك و ترميمي، راديولوژيست‌ها،
راديوتراپيست‌ها، پاتولوژيست‌ها، متخصصان كودكان و داخلي حضور خواهند داشت.

دبير دهمين كنگره بين‌المللي انجمن علمي جراحان گوش، گلو، بيني و سر و گردن ايران تصريح كرد: تاكنون شركت‌كنندگان زيادي از كشورهاي منطقه به ويژه عراق براي شركت در اين همايش اعلام آمادگي كرده‌اند، همچنين ميهماناني از كشورهاي آمريكا، كانادا، استراليا و آلمان حضور خواهند داشت.

لازم به ذكر است، در كنار اين كنگره نمايشگاه تجهيزات و لوازم پزشكي به معرفي آخرين تكنولوژي‌هاي ساخت وسايل پزشكي داخل و خارج كشور خواهد پرداخت.

علاقه‌مندان مي‌توانند براي كسب اطلاعات بيشتر در مورد اين كنگره به پايگاه اينترنتي ‪ WWW.ico2007.com‬مراجعه كنند.

WWW.ico2007.com

 درسته که اینجا وبلاگ معماری هستش ولی به سبب ارادتم به خواهر گرانقدرم سرکار خانم دکتر فلوریا نصیری که متخصص گوش و حلق و بینی و دارای بورد تخصصی هستند خبر این کنگره مهم بین المللی را اینجا قرار دادم.

امیدوارم مقاله و سخنرانی فاضلانه شان را در جمع دوستان شاهد باشیم.

 

 

/ 0 نظر / 9 بازدید