نشست ساليانه
موسسه پژوهشي حكمت و فلسفه ايران

فراخوان ثبت‌نام

موسسه پژوهشي حكمت و فلسفه ايران نخستين نشست ساليانه خود را در زمينه فلسفه از دوم تا چهارم اسفند ماه 1385 برگزار خواهد كرد. محور نشست امسال فلسفه تحليلي است.

از همه علاقه‌مندان به شركت در اين همايش دعوت مي‌شود تا فرم ثبت‌نام را روي سايت نشست به آدرس http://iripac.ir/registration پر كنند.

شايان يادآوري است كه شرط لازم براي شركت در نشست پر كردن فرم ثبت‌نام پيش از تاريخ 27 بهمن ماه 1385 است. علاوه بر اين، از آن‌جا كه امكانات ما براي پذيرايي محدود است، لطفاً پس از پر كردن فرم ثبت‌نام منتظر دريافت اي‌ميل تاييديه از طرف ما باشيد. در اي‌ميل تاييديه به شما اطلاع خواهيم داد كه آيا قادر به پذيرايي از شما هستيم يا نه، و درصورتي كه پذيرايي امكان داشته باشد، در همان اي‌ميل راهنماي پرداخت هزينه ثبت‌نام را براي شما خواهيم فرستاد.

نشاني الكترونيكي دبيرخانه: secretary@iripac.ir   نشاني سايت نشست: www.iripac.ir

http://www.irip.ir/Classes/Registration2.htm

 

/ 1 نظر / 7 بازدید
نقش جهان

خوانشي نو از معماري شهري با تكيه بر انديشه ونكووريزم دومين جلسه از سلسله سخنراني هاي نقد معماري با موضوع« هويت شهري، مورد كاوي ونكوور» برگزار مي شود. به گزارش روابط عمومي مركز هنر پژوهي نقش جهان وابسته به فرهنگستان هنر، در اين جلسه كه به همت گروه معماري و شهرسازي فرهنگستان هنر و همكاري دفتر پژوهش‌هاي فرهنگي هنري سازمان زيباسازي شهرداري تهران و پژوهشكدة هنر برگزار مي شود، "ترور بودي"؛ منتقد، تاريخ نگار، مدرس، پژوهشگر و مشاور در زمينه معماري و شهرسازي از كشور كانادا، با تحليل و بررسي انديشه و منش "ونكوريزم" در معماري شهري، خوانشي ديگر از فضا و زندگي شهري با تأكيد بر زندگي سالم و سبز را پيش روي مخاطبان خواهد گذاشت.